نمایشگاه گردشگری ITB Berlin 2022 امسال حضوری نخواهد بود

سفرآنلاین: به سبب همه‌گیری کرونا، مقامات نمایشگاه برلین اعلام کرده‌اند که نمایشگاه گردشگری برلین ITB Berlin 2022  امسال به صورت حضوری طبق برنامه ریزی اولیه برگزار نخواهد شد.

با توجه به آخرین دستورالعمل‌های بهداشتی، نمایشگاه برلین نمی‌تواند به غرفه‌داران و شرکای خود اطمینان برنامه‌ریزی لازم را در اوایل ماه مارس ارائه دهد. وضعیت کنونی پیرامون همه‌گیری و همچنین محدودیت‌های مسافرتی تشدید شده و محدودیت‌های اعمال شده بر تعداد افرادی که می‌توانند در رویدادهای بزرگ شرکت کنند، مقامات این نمایشگاه را وادار به اتخاذ چنین تصمیمی نموده است.

در اطلاعیه‌ای که در اختیار ماهنامه سفر قرار گرفته آقای دیوید روتز رییس نمایشگاه گردشگری برلین گفته است: ما تمام تلاش خود را انجام دادیم تا امکان برگزاری مجدد ITB برلین به صورت حضوری در پایتخت آلمان فراهم شود. به ویژه در این زمان‌ها، صنعت نیاز به جهت‌گیری دوباره، الهام و گفتگو دارد. همچون سال گذشته در پلتفرم جذاب و آنلاین روندهای تازه صنعت گردشگری جهان را با محتوای  جذاب و فرصت‌های تجاری جدید در سال ۲۰۲۲ ارائه خواهیم کرد.

در این اطلاعیه آمده است: کلیه رزروهای غرفه داران اصلی برای ITB Berlin 2022 لغو می شود و فاکتورهای هزینه غرفه ای که قبلاً پرداخت شده بازپرداخت می شود. همچنین سفارش‌های بلیت غرفه‌داران و بازدیدکنندگان تجاری لغو خواهد شد. به روز رسانی های روزانه در مورد مفهوم جدید از ژانویه در itb.com در دسترس خواهد بود.

در این اطلاعیه ابراز امیدواری شده که در ۸ مارس ۲۰۲۳ ITB Berlin  نمایشگاه برلین دوباره به روی علاقه‌مندان صنعت گردشگری گشوده شود.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال خود را بپرسید
ارسال از طریق واتساپ