نسخه‌های چاپی و دیجیتالی نشریه بین‌المللی explore Iran در نمایشگاه فیتور ۲۰۲۲ رونمایی می‌شود

جاذبه‌های گردشگری ایران در کانون توجه گردشگران خارجی

 

سفر آنلاین: فصلنامه بین‌المللی اکسپلور ایران explore Iran  به مناسبت برگزاری نمایشگاه گردشگری فیتور در مادرید با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در تاریخ ۲۹دی ماه تا ۳ بهمن شماره ویژه‌ای را به جهت عرضه در این نمایشگاه مهم گردشگری منتشر کرد.

 

نسخه‌های چاپی و دیجیتالی این شماره در قالبی نوآورانه به دو زبان انگیسی و اسپائیایی جاذبه‌های گردشگری ایران، سرمایه گذاری های زیرساختی و قابلیت‌های فرهنگی و تاریخی کشورمان را برای گردشگران خارجی عرضه نموده است.

ظرفیت های گردشگری سلامت ایران، جاذبه‌های شگرف و کمتر شناخته شده در ۵۸۰۰ کیلومتر از سواحل و آبراه‌های دریایی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری، اشنایی با خوراک و آشپزی ایرانی، ظرفیت‌های زیرساختی حمل‌ونقل و شبکه ریلی، جاذبه‌های اتراق در اقامتگاه‌های متنوع بومی از مطالب خواندنی این شماره است.

همچنین در صفحات ویژه‌ای پورتال جامع و چندزبانه سفر به ایران visitiran.ir  معرفی شده است.

مکس فتورچی نویسنده اروپایی کتاب چندزبانه “ایران، ۱۰۰۱ شب” در مقاله اختصاصی خود به زبان اسپانیایی  در فصلنامه اکسپلور ایران، نگاهی زیبایی شناسانه در سفر به ایران دارد، او در این یادداشت به گردشگران خارجی تجربیاتی را توصیه کرده بدون توجه به پروپاگاندای رسانه‌های اصلی به ایران سفر کنند و تجربه‌ای کاملا متفاوت کسب نمایند.

با توجه به نخستین حضور جدی فعالان گردشگری ایران در بازار اروپا پس از همه‌گیری کرونا، دهمین شماره فصلنامه اکسپلور ایران در قالبی نفیس تلاش ارزشمندی است تا اطلاع‌رسانی دقیق‌تری از ظرفیت‌های گردشگری  برای علاقه‌مندان سفر به ایران انجام شود.

 

فصلنامه اکسپلور ایران را ماهنامه سفر منتشر می‌کند.

اخبار مرتبط:

فراخوان شرکت در نمایشگاه فیتور ۲۰۲۲ منتشر شد

کنسولگری، نماینده کدام بنگاه اقتصادی؟

نیکزاد: ظرفیت‌های گردشگری ایران در اکسپو دوبی، ایران‌هراسی را خنثی می‌کند


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال خود را بپرسید
ارسال از طریق واتساپ