انجمن خیریه حمایت از بیماران دیابت کل کشور از ابراهیم رییسی حمایت کرد

به گزارش ماهنامه سفر، انجمن خیریه حمایت از بیماران دیابتی کشور با ستاد ائتلاف حمایت از سلامت ایرانیان (احسان)  از کاندیداتوری سید ابراهیم رییسی در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد .

دکتر شکور‌ امیدی رییس کل انجمن‌ در‌آیین افتتاحیه این ستاد یادآور شد که ابراهیم رییسی انتخاب اصلح برای اجرای سند بالادستی و همچنین منویات مربوط به چشم‌انداز در حوزه سلامت است.

او‌خاطرنشان کرد که بدنه کارشناسی انجمن خیریه حمایت از بیماران دیابتی کشور راه‌کارهای مشخص و کارآمد برای حل بدیهی‌ترین چالش‌های حوزه سلامت در اختیار دارد که می‌تواند در دولت بعدی بدون هیچ چشمداشتی در اختیار مدیران اجرایی متعهد و متخصص قرار دهد.

دکتر امیدی با تاکید بر جایگاه مستقل این انجمن هدف از حمایت از سید ابراهیم رییسی را کمک به ارتقای سلامت آحاد مردم جامعه برشمرد و‌ تاکید کرد که هیچ یک از اعضای این تشکل مردمی به دنبال پست‌های دولتی نیستند.

ائتلاف حمایت از سلامت ایرانیان (احسان)‌ از سال ۱۳۹۴ توسط انجمن شکل گرفته است. به گفته آقای دکتر امیدی این ائتلاف تشکلی مردم‌نهاد بدور از فعالیت های سیاسی است. اعضای این ائتلاف را خیرین و انسان‌دوستان جامعه در رده های مختلف همچنین نمایندگانی از مجلس شورای اسلامی و شورای شهر و سایر اقشار جامعه تشکیل می‌دهند که زبانی مشترک در تحقق سلامت جسمی و روحی در جامعه دارند.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال خود را بپرسید
ارسال از طریق واتساپ