بیست و دومین سالگرد تاسیس شرکت هتل‌های پارسیان

 

سفرآنلاین: سه شنبه نهم آذرماه،بیست و دومین سالروز تاسیس شرکت هتل‌های بین‌المللی پارسیان با حضور مدیران ستاد، هتل‌ها و کارکنان هتل‌های تابعه شرکت هتل‌های بین‌المللی پارسیان برگزار شد.

به گزارش سفرآنلاین، این مراسم در سالن جشن‌ها و ضیافت‌های کوه نور هتل پارسیان اوین و همزمان به صورت ویدئو کنفرانس در تمام هتل‌های گروه پارسیان برگزار شد.

در ابتدای مراسم عبدالعلی مدیربازاریابی و فروش شرکت هتل‌های پارسیان و دبیر این مراسم در بخش آغازین مروری بر تاریخ تجربه ۹۰ سال حضور هتل‌های این زنجیره هتل داری در صنعت میهمان‌نوازی، از کلنگ‌زنی هتل قدیم رامسر در سال ۱۳۰۷، تا تاسیس، توسعه و به روزرسانی دیگر هتل‌های پارسیان تا به امروز، شعار سال جدید فعالیت هتل‌های پارسیان را رونمایی نمود، سال بیست و سوم، میهمان‌نوازی هوشمند.

در بخش دیگر این مراسم مهندس میرامینی مدیر عامل شرکت هتل‌های پارسیان ضمن بیان دلایل انتخاب این شعار برای فعالیت پارسیان در سال بیست و سوم بر تلاش برای استفاده از دانش فنی نوین، هوش مصنوعی و مدیریت هوشمند فرایندها از تهیه و تامین مواد و امکانات مورد نیاز، تا شیوه مصرف، ارایه خدمات، مدیریت درآمد، هزینه، مدیریت اطلاعات و ارتباطات بازاریابی و استفاده از بسترهای هوشمندی تجاری از جمله پارسا تاکید نمودند.

مدیرعامل بزرگترین زنجیره هتل‌های ۴ و ۵ ستاره کشور هویت و بقای هتل‌های پارسیان را در گرو خدمت شایسته به مردم و تعهد به میهمان نوازی اسلامی و ایرانی دانست.

ایشان با اشاره به آغاز بیست و سومین سال افتتاح شرکت هتل‌های پارسیان، با اشاره به ابعاد مغفول مهمان نوازی در هتل‌ها افزود : نزد بسیاری از مسافران بین‌المللی، میهمان نوازی، صمیمیت و رفتار دوستانه جامعه میزبان عنصری محوری در ارتقای تجربه سفرهایشان محسوب می‌شود، میهمان نوازی خصلتی اجتماعی و پسندیده در کشورهاست. مهندس میرامینی از کارکنان هتل‌های پارسیان خواست به ارایه نمونه‌های مختلف و الگوسازی در میهمان نوازی اسلامی و ایرانی پرداخته و تاکید کرد: با استفاده از پتانسیل ویژگی‌های فرهنگی میهمان‌دوستانه به مثابه سرمایه ناملموس توسعه گردشگری در زنجیره هتل‌ها، همکاران ما می‌توانند شاهد رشد مجموعه‌های خود باشند.

در ادامه با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا و خسارات ناشی از آن در بدنه صنعت گردشگری، شرکت هتل‌های پارسیان را در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی این گروه وابسته به هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان موفق دانست و به بخشی از خدمات هتل‌های پارسیان در حمایت از مدافعان سلامت و جهادگران داوطلب مبارزه با این ویروس و خدمات رسانی به آسیب دیدگان حوادث طبیعی سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ در کشور و فعالیت‌های ادامه‌دار ارائه کمک‌های مومنانه در کنار خیرین اشاره نمود و آن را توفیقی بزرگ و از برکات رویکرد جهادی و انقلابی در  بنیادمستضعفان انقلاب اسلامی دانست.

مهندس میرامینی با اشاره به حدیث “خَیرُ إخوانِکُم مَن أهدى إلَیکُم عُیوبَکُم” هتل‌های پارسیان را آماده انتقادات و پیشنهادات برای تسریع حرکت این مجموعه معظم در مسیر بهبود و تعالی دانست و از همکاران خلاق و توانای خود در سراسر کشور خواست در این عرصه با توجه به پیشینه‌ی غنی فرهنگی ایران، راه‌های جدیدی برای نشان دادن این ارزش بیابند.  مدیرعامل شرکت هتل‌های پارسیان میهمانانی که نقاط ضعف خدمت رسانی و میهمان نوازی را به ما یادآور می‌شوند یاران ما در راه پیشرفت و تعالی دانست که باید از آنها قدردانی کرد.

در پایان مدیرعامل شرکت هتل‌های پارسیان سال بیست و سوم فعالیت هتل‌های ۲۲ گانه پارسیان در ۱۳ شهر کشور را با عنوان پارسیان، سال قدم نهادن در مسیر تحول هوشمند به سوی میهمان نوازی اسلامی و ایرانی عنوان نمود و کانون خلاقیت و نوآوری این شرکت را آماده پذیرش ایده‌های جدید و هوشمند و همکاری با جوانان خلاق و پرتلاش در زمینه‌های مختلف مرتبط دانست.

کارکنان هتل‌های پارسیان در سراسر هتل‌های آن زنجیره با برگزاری مراسم جشن سالروز تاسیس شرکت هتل‌های پارسیان در تمامی هتل‌های ۲۲گانه این روز را گرامی داشتند.

 


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال خود را بپرسید
ارسال از طریق واتساپ